ZKUŠENOSTI UŽIVATELŮ

Příběhy našich dlouhodobých zákazníků

Jozef, 33 let

Dobrý den. Recenze ani poděkování na věci, které si koupím běžně nepíšu, ale vy jste výjimka. Mám 33 let a začal jsem pociťovat, nazvěme to kulantně, únavu. Jedno číslo za den bylo maximum a někdy ani to pořádně "nestálo" za to. Dost zoufalý jsem začal hledat nějakou berličku, až jsem narazil na pozitivní ohlasy na váš produkt. Představa, že bych si měl v mém věku "plánovat" sex a užívat nějakou tabletku v předstihu mě však nelákala, tak jsem se rozhodl zkusit Viarax Ultragold, který jsem začal užívat podle návodu na obalu, čili ráno i večer.

Navzdory mé počáteční skepsi a i napřík tomu, že vy sami deklarujete účinek Viaraxu Ultragold až po několika měsících užívání jsem spokojený s výsledkem již po dvou týdnech. Toto jsem potřeboval. Děkuji!

Robert, 58 let

Potřeboval jsem něco na povzbuzení a tak jsem si přečetl pár článků a recenzí o tabletkách Zerex. Reklamy tohoto druhu neberu, avšak Zerex je výjimkou. Na zkoušku jsem si objednal jen jednu tabletku a výsledek?

Dnes si jdu objednat třetí balení Zerex Klasik. Reklama v ničem nezveličovala, účinek do jedné hodiny a vydrží ještě i další den. Partnerka je o 21 let mladší (!) ale toto prý nezažila s o mnoho mladšími muži. Doporučuji každému, kdo chce sebe a svojí partnerku mile překvapit.

Anonym

Jsem žena v letech, teoreticky by se dalo je nazvat nejlepších, po padesátce. Můj partner se mi vždy snažil vytvořit nejlepší podmínky, ale s přibývajícím věkem i chlap začne být unavený nárokem ženy, která chce více a více.

Po jeho otázce „miláčku, myslíš si, že jsem šicí stroj?“ mi spadla čelist a místy neukojené libido nahradily i „ruční práce“. Nechtěla jsem vyměnit svého milovaného manžela za někoho jiného, protože mi doteď dokázal vyhovět ve všem, jen intenzita našeho styku se prodlužovala a prodlužovala.

Večer, při flašce vína jsem se s ním začala otevřeně bavit o tom co mi vyhovuje a co mi nevyhovuje. Navrhla jsem mu všechno možné i nemožné, jen abychom se uvolnili v tomto tématu i odborníka, masáže a ke kvantu návrhů padl i takový, že bysme mohli objednat nějaký podpůrný produkt.

Slyšela jsem o Zerexu. Ze začátku se na mě hněval, že léky nepotřebuje. Vysvětlila jsem mu, že je to jen na zkoušku, že zbytek, pokud to nebude fungovat, vrátíme nebo vyhodíme a už nikdy nebudeme otvírat s podobnými věcmi a raději navštívíme odborníka na danou problematiku... Řekl OK. Večer, před spaním si vzal tabletku Zerexu a šli jsme spát. V noci mě začal hladit a líbat, ztopoření jeho penisu bylo nádherné. Opět jsme po dlouhé době prožili super sex, super orgasmus, prostě nádhera. A abych toho náhodou neměla málo, do rána se to zopakovalo ještě dvakrát a co mě nejvíce těšilo, můj manžel byl velmi rád, že jsem ho přemluvila na tento pokus, objednat si něco, co zachránilo náš vztah. A na závěr, abyste dopadli takto, dejte přednost rozhovoru a hlavně Zerexu.

Tibor Truxa (47), Praha

Zerex znám z internetu. Funguje jak má, takže mi vrátil to, co už nefungovalo tak, jak jsem byl zvyklý. Změny si všimla i partnerka.

Miloš Franc (53), Komárov

O Zerexu jsem se dozvěděl z internetu jeli-koš jsem měl uraz, krvácení do mozku. Zerex mi hodně pomohl s intimním životem.