Jak zvýšit potenci

Jak zvýšit potenci

Jak zvýšit potenci bez lékařského zásahu

Ať už jste mladý muž na sexuálním vrcholu, nebo někdo blíže seniorskému věku, existují faktory, díky kterým si můžete zvýšit úroveň a kvalitu vaší potence. První, co vám většina lidí doporučuje budou převážně léky, které mají poměrně vysokou míru účinnosti. Naneštěstí se sem tam objeví i nechtěné příznaky. Metod, které zvyšují potenci a neobsahují žádné nechtěné vedlejší příznaky je naštěstí stále dost.

  • Fyzické aktivity - Vyzkoušejte komplexní cvičební program a snažte se zaměřit na cvičení v oblasti pánve. Mezi nejznámější patří Kegelovy cviky, které zvyšují pevnost erekce.
  • Škrtící kroužky a hračky pro dospělé - Škrtící kroužek se umísťuje na spodní část penisu a pomáhá tím, že udržuje nahromaděnou krev v horní části. Někteří odborníci však nedoporučují používat kroužek déle než 30 minut.
  • Léky na potenci - Doplňků výživy na zvýšení potence je velké množství, ale jen pár skutečně nápomocných a účinných. Jsme hrdí, že Zerex se řadí mezi nejkvalitnější produkty pro lepší erekci na trhu.

Dietní a zdravý životní styl

Alkohol a dobrá potence se nemají velmi v oblibě, ale malý večerní drink si dopřát můžete. Horší vztah existuje mezi pevnou erekcí a kouřením. Pokud nechcete užívat léky na potenci, cigarety je nejlepší vynechat úplně.

Z dávných dob a od našich předků víme o mnoha mocných afrodiziacích, jejichž účinek nezpochybňují ani vědci. Mnohé potraviny jsou považovány za užitečné protože obsahují mnoho živin, vitamínů a minerálních látek. Zlepšují duševní a fyzické zdraví a také přispívají k posílení hladiny testosteronu. Mít zdravé tělo a mysl vám umožní znovu získat ztracený zájem o sex a posílí vaši schopnost výkonu. V následujících řádcích vám přiblížíme 5 nejlepších přírodních afrodiziak, vhodných pro zvýšení mužského sexuálního zdraví.

  • Mandle - Tento král ořechů obsahuje neskutečně velké množství vitamínu B2, bílkoviny, vitamín E a vápník. Mandle se proslavily díky Arabům a Číňanům, kteří je využívali pro zvýšení své sexuální potence.
  • Med - Existuje mnoho druhů tohoto sladkého elixíru produkovaného včelami. Od těžké kaštanové chuti a vůně po lehkou levandulovou příchuť. Med je jedním z nejlepších regenerátorů sexuální energie.
  • Avokádo - Název této plodiny je odvozen od Aztéků a doslova znamená varlata. Slovo nevytvořili jen díky tvaru avokáda, ale i díky účinkům, které má. Obsahuje totiž vysoký obsah bílkovin, vitaminu A, draslíku a neesenciálních mastných kyselin.
  • Banán - Vypadá jako mužské přirození a také mu pomáhá. Banány často využívá indická alternativní medicína pro zvýšení sexuálního apetitu.
  • Česnek a cibule - Pokud vám vadí zápach, budete se přes to muset přenést. Česnek pomáhá regulovat oběh krve v těle, speciálně v pánevní části. Cibuli zas často využívají v čínské a evropské kuchyni pro zlepšení sexuality.

Méně stresu, více erekce

V dnešním hektickém světě jsou úzkost a nedostatečné sebevědomí jedním z hlavních problémů, které způsobují nedostatečnou potenci. Existuje mnoho způsobů jak snížit hladinu úzkosti, včetně relaxačních technik, masáží, správného dýchání, jógy a meditace.Také pomáhá i psychosociální terapie. Terapeut s vámi může probrat konkrétní emocionální či psychologické problémy a díky tomu přijde na kořen poruchy. Díky němu se v posteli budete cítit jistější a také vám pomůže vyřešit jakýkoliv problém ve vztahu, který se kdy vyskytl. V poslední době má většina problémů s potencí něco společného s psychickým problémem.

Skvělý sexuální život - skvělý vztah s partnerkou

Jedním ze základních kamenů, který je třeba položit při stavění zdravého a úspěšného vztahu je vyhovující sexuální život. Neexistuje partnerka, která by neocenila dlouhou výdrž a tvrdost svého milého. Pokud se postaráte o skvělou potenci, postaráte se tím i o skvělý vztah.