Impotence

Impotence - příčiny a léčba

152 milionů mužů na celém světě. Reálné číslo bijící na poplach. Možná jste zvědaví, čeho se to číslo týká. Věci o které neradi mluvíme, máme z ní strach, stydíme se za ní. Nebojte se, nemusí být strašákem, samozřejmě pokud jí včas odhalíte.

Příznaky impotence

Trvalý problém dosáhnout a nebo udržet erekci pro završení pohlavního styku. Je však potřeba rozeznat, jestli jde o ojedinělé selhání stopoření, se kterým se jednou za čas střetne každý muž a nebo jestli jde o skutečně opakující se problém s erekcí. Erektilní dysfunkce má vliv nejen na sexuální oblast muže, ale často má negativní účinky i na celkový zdravotní stav, partnerské a rodinné vztahy nebo radost ze života. Kromě vysokého krevního tlaku, kouření a alkoholu patří mezi další podporovatele impotence nezdravý životní styl spojený s obezitou, užíváním nadměrného množství léků nebo dokonce drog. Kromě nich se na poruchách erekce podílí chronické a zároveň jakékoliv vážné onemocnění, deprese nebo cukrovka.

Léčba impotence

Ať už trpíte tímto problémem v mladém věku nebo jste senior. Vaším prvním bodem by měla být změna životního stylu. Ten často závisí na věcech, o kterých si myslíme, že jsou normální. Mezi ně patří například ponocování. Zkuste si lehnout dřív a zaručeně se vyhnete únavě a tomu největšímu níčiteli všeho pěkného v našem životě – stresu. Rozdělte si den na více chvil pro sebe. Najděte si čas na oddych, zapomentě na starosti, práci a myslete jen na to, jak se cítíte dobře. Váš sexuální život se vám odvděčí i za zdravou stravu. I tehdy když je těžké se vzdát mastného jídla, začněte postupně. Někdy stačí obohatit vaše denní menu o vitamíny, vlákninu a dostatek tekutin. Mezi důležité body vašeho seznamu by mělo patřit vynechání kouření.

Výhra nad impotencí

Pokud máte jakékoliv důvody k tomu, že jste ještě nenavštívili urologa, nezoufejte. Další populární možností je sáhnout po více druzích preparátů, které slouží k posilnění erekce. Můžete se poradit s vaším lékařem nebo zvolit lehce dostupný výživový doplněk Zerex, ke kterému nepotřebujete žádný lékařský předpis.