Afrodiziakum

Afrodiziakum -  co to je a jaké je to nejsilnější pro muže i pro ženy

Co je afrodiziakum?

Vzrušení, nálada a sexuální touha. To všechno přináší afrodiziakum. Všeobecně se definuje jako látka, která působí v mysli a vyvolává sexuální vzrušení, erotickou náladu a touhu. Název se odvozuje od řecké bohyně lásky, krásy a plodnosti – Afrodity. Afrodiziakum působí skrz interní formy stimulace mysli (například potraviny, alkoholické nápoje), ale i psychologické stimulace mysli (povzbuzuje zrak, sluch, hmat a čich).

Nejlepší afrodiziakum

Mezi nejlepší a nejvhodnější afrodiziaka pro muže patří čokoláda, yohimibín, arginin, Viagra a Muira Puama. Přívlastek královský mezi přírodními afrodiziaky si zaslouží jednoznačně čistá čokoláda. Nejvhodnější a nejlepší volbou je zvlášťe pro muže. Obsahuje chemikálie, které vyvolávají dobré pocity a výhodou je i serotonin, který pomáhá při relaxaci. Kromě nich obsahuje i psychostimulant Phenylethylamine zodpovědný za pocit radosti a vzrušení. Slavný vrchol dosahují v čokoládě endorfiny. Právě ty jsou zodpovědné za zvýšení sexuální touhy u mužů. Yohimibin patří k nejpopulárnějším rostlinným a přírodním afrodiziakům pro muže. Pochází z kůry západoafrického stromu, bývá také označován jako alkaloid.

Afrodiziakum pro ženy

Jako oblíbené a vhodné afrodiziakum pro ženy doporučujeme Senovku řeckou, ženšen, arginin a Tribulus Terrestris. Senovka řecká pomáhá při syntéze pohlavních hormonů, které jsou zodpovědné za zvětšení prsou u žen. Fytoestrogeny, které senovka obsahuje jsou pro tento proces rozšiřování velmi efektivní. Několik studií dokázalo účinek těchto semen na zdraví poprsí. Mezi nejprodávanější afrodiziaka pro ženy patří ženšen. Je považován za velmi cennou bylinu, která je oblíbena i pro revitalizaci celého organismu. U ženy vyvolává biochemické mechanismy v těle, které zvyšují libido.

Arginin, je podobně jako pro muže, vhodný i pro ženy. Snižuje vaginální suchost a stimuluje orgasmus u žen. Tribulus Terrestris je stará čínská a indická bylina používaná jako afrodiziakum. Tribulus zlepšuje plodnost, sexuální výkonnost a sexuální apetit. Kromě těchto účinných funkcí stimuluje libido. Mezi vhodná a oblíbená afrodiziaka patří také různé byliny a přirodně dostupné látky jako je vanilka nebo čokoláda.

Nejsilnější afrodiziakum

Existuje však jeden malý zázrak, nemá žádné vedlejší účinky a nemusíte na něj čekat ve frontě u lékaře. Jeho další výhodou je nástup účinku a cena. Je jím Zerex.

V něm se spojují všechna silná afrodiziaka, která se postarají o vaše tužby a sexuální uspokojení. Navíc je přirodní kombinací všech důležitých aminokyselin. Mezi nimi je i arginin, který se ve velkém podílu účastní na sexuální touze a nenechává vás chladným. Obsahuje i známé byliny jako je Maca a Tribulus Terrestris, které zlepšují plodnost a sexuální výkonnost a sexuální apetit stejně jako extrakt z kakaovníku. Zerex spojuje všechna dobrá, vhodná a schválená afrodiziaka, máte ho dostupný za vynikající cenu a zaručí vám zaslouženou sexuální spokojenost.